עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

הברק ממזרח, כנסיית האל הכול יכול נוסדה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול, הביאה השנייה של ישוע אדוננו, המשיח של אחרית הימים. החברים בכנסייה הם אלה המקבלים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, והנכבשים וניצלים באמצעות דבריו. האל הכול יכול ייסד את הכנסייה לבדו והוא שמנהיג אותה כרועה. היא במפורש לא נוסדה על ידי אדם. המשיח הוא האמת, הדרך והחיים. צאנו של אלוהים שומעות בקולו של אלוהים. כל עוד תקראו את דברי האל הכול יכול, תבינו שאלוהים אכן הופיע.
נושאים
אלוהים  (386)
המשיח  (189)
האל  (142)
ישוע  (135)
האמת  (132)
האל הכול יכול  (78)
מזמורים  (61)
דבר אלוהים  (59)
אחרית הימים  (58)
קטעי קריאה מדברי האלוהים  (54)
אלוהים הוא אהבה  (53)
משיח  (41)
הבשורה  (40)
ספרים  (40)
מזמורי דברי אלוהים  (36)
יהוה  (35)
כנסיית האל הכול יכול  (34)
הבורא  (33)
הישועה מידי אלוהים  (33)
ישועה  (33)
רוח הקודש  (31)
דרך החיים  (29)
סרטונים  (29)
החיים  (28)
קטעים מסרטי בשורה  (28)
אמת  (26)
כנסייה  (26)
עוצמתו של אלוהים  (25)
שירים חדשים  (25)
הביאה השנייה של ישוע  (23)
חשיבות התפילה  (23)
אמונה  (22)
עוצמת  (22)
סרטי בשורה  (21)
נבואה  (18)
כתבי הקודש  (16)
המנון  (13)
אמונה באלוהים  (12)
גאולה  (12)
דקלומי דבר האלוהים  (12)
משיחיים  (12)
קול אלוהים  (12)
הישועה  (11)
חשיבות  (11)
יעד  (11)
סוף העולם  (11)
אור  (10)
ישוע המשיח  (10)
מקהלה  (10)
ציות  (10)
שמיים  (9)
Jewish Music  (8)
אהבה  (8)
מוזיקה ישראלית  (8)
סרטים על רדיפות על רקע דתי  (8)
תפילה  (8)
הריבון על הכול  (7)
ישועת  (7)
מושיע  (7)
מלכות  (7)
עדות  (7)
שיר קודש  (7)
מבחר סרטונים מומלצים  (6)
מערכון  (6)
שיפוט  (6)
ברק ממזרח  (5)
דרך החי  (5)
מלכותו  (5)
מלכותו של המשיח  (5)
מנוחה  (5)
מערכונים קצרים  (5)
ריבונות  (5)
שירים על אלוהים  (5)
תפילת  (5)
באחרית הימים  (4)
הדרך להכיר את אלוהים  (4)
הכרת אלוהים  (4)
מבורך  (4)
נבואה מכתבי הקודש  (4)
עבודתו  (4)
קול של אלוהים  (4)
איוב  (3)
בכנסייה  (3)
בשורה  (3)
גורל  (3)
הברק ממזרח  (3)
הכנסייה  (3)
המשיח הגיע  (3)
השילוש הקדוש  (3)
חיים  (3)
ישוע אדוננו  (3)
מים חיים  (3)
נוצרי  (3)
סרטים בנושא חיי כנסייה  (3)
סרטים חדשים 2018  (3)
ריקודי הלל  (3)
שרים של תפילות  (3)
באמונתי  (2)
בעולם הדתי  (2)
דרך החיי  (2)
האלוהים  (2)
חיי נצח  (2)
חכמה  (2)
טוב  (2)
טיהור האדם  (2)
ידע  (2)
לאלוהים  (2)
להנחות את האדם  (2)
ללכת אחרי  (2)
נאורות  (2)
נבואה מ  (2)
נבואה מכ  (2)
סרט דתי  (2)
סרט קצר על הבשורה  (2)
סרטים קצרים  (2)
פולחן  (2)
קדימונים לסרטי מקהלה  (2)
שיר פולחן  (2)
שפט  (2)
Almighty God  (1)
Asylum Seekers  (1)
Hebrew Christian Movie  (1)
Hebrew Worship Music  (1)
Human Rights  (1)
Hymn  (1)
אל  (1)
אלוהי  (1)
אלוהים האל  (1)
אלוהיםכנסיית האל הכול יכול  (1)
אמונהמקהלה  (1)
אמירותיו של המשיח  (1)
באלוהים  (1)
באמת  (1)
ביאת המשיח  (1)
בן האלוהים  (1)
בני  (1)
בני של אלוהים  (1)
ברכות  (1)
דבר האלוהים  (1)
דברי האל  (1)
דרך ה  (1)
האור  (1)
האל הכול יכולהמשיחגאולההבורא  (1)
האל הכול יכולישועאחרית הימיםבשורה  (1)
הישועה מידי אל  (1)
הכ  (1)
המאמינים  (1)
המשי  (1)
המשיחאלוהים  (1)
העבודה  (1)
הערגה  (1)
הפך בשר כי  (1)
השמיים  (1)
השמש  (1)
התגלמות בבשר ודם  (1)
חופש  (1)
חזר עם  (1)
חסד  (1)
יוחנן  (1)
יום הדין  (1)
ישו  (1)
כנסיות  (1)
כנסיית  (1)
כנסיית האל הכול י  (1)
לעיון נוסף  (1)
לרצון האב  (1)
מופיעה התחזית  (1)
מזמוריםיהוהמוזיקה ישראליתעשרת הדיברות  (1)
מלכו  (1)
מקהלהעשרת הדיברותברק ממזרחהאל הכול יכ  (1)
משיח בא  (1)
משיחית  (1)
מתוך הדבר מופיע בבשר  (1)
נבואה מכת  (1)
נבואה מכתבי  (1)
נינווה  (1)
ניצחון  (1)
סדום  (1)
סדרת הסרטונים המוסיקליים  (1)
סרטוני מחול וזמר  (1)
סרטוני שירת הלל  (1)
סרטי שיר ומחול  (1)
סרטים מלאים  (1)
עוצמתו ש  (1)
עשרת הדיברות  (1)
צדק  (1)
קטעי קריאה מדברי האלוהיםת  (1)
רצון האל  (1)
שהמשיח  (1)
שירים חדשים של המלכות  (1)
שמכירים  (1)
אהבת אלוהים
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


דרך החיים|האמירה הארבעים ושלוש

08/01/2019 12:25
חסד אלוהים
אלוהים הוא אהבה, הישועה מידי אלוהים, נבואה

דרך החיים|האמירה הארבעים ושלוש

אולי רק משום הצווים המנהלתיים שלי, בני האדם גילו "עניין" רב בדבריי. אילולא הצווים המנהלתיים שלי משלו בהם, הם לא היו מייללים כטיגריסים שזה עתה הפריעו את מנוחתם. אני תועה מדי יום ביומו מעל העננים בהשקפה על האנושות שמכסה את פני האדמה בעוד בני האדם ממהרים לכל עבר, תחת הגבלתם של הצווים המנהלתיים שלי. זו הדרך היחידה לשמור על האנושות במצב של סדר, ולכן הנצחתי את הצווים המנהליים שלי. מעתה והלאה, בני האדם על פני האדמה יקבלו ייסורים מסוגים שונים משום הצווים המנהלתיים שלי, וכשהייסורים האלה יומטו עליהם, תפרוץ המולה רמה באנושות כולה ובני האדם ינוסו לכל עבר. באותו רגע, אומות העולם יחרבו תכף ומיד, הגבולות בין אומה לאומה יחדלו להתקיים, המקומות השונים כבר לא יופרדו זה מזה, ושום דבר לא יתחם אדם מאדם. אני מתחיל לעשות את "העבודה האידאולוגית" בקרב בני האנוש, כדי שכל בני האדם יוכלו לחיות ביחד בשלום זה עם זה ולא להילחם עוד. כשאני בונה גשרים ומייסד קשרים בקרב בני האנוש, בני האדם מתאחדים. אמלא את כיפת השמיים בביטויים של עבודתי, כדי שכל יושבי הארץ ישתטחו אפיים ארצה תחת סמכותי, יישמו את תוכניתי ל"אחדות עולמית" ויגשימו את המשאלה האחת הזו שלי, כדי שהאנושות כבר לא "תתעה סביב" על פני הארץ אלא תמצא יעד ראוי תכף ומיד. אני חושב על האנושות מכל בחינה וגורם לכך שכל האנושות תחייה בקרוב בארץ של שלום ואושר, שימי חייהם של בני האדם לא יהיו עוד עצובים ומדכאים ושתוכניתי לא תעלה חרס על פני האדמה. משום שהאדם קיים שם, אבנה את אומתי על פני האדמה, משום שחלק מביטוי כבודי מצוי על פני האדמה. בשמיים ממעל, אסדר את הערים שלי וכך אחדש את הכל, מעל ומתחת. אני אאחד את כל מי שחי מעל לשמיים ומתחתיהם, כדי שכל הדברים על הארץ יתאחדו עם כל הדברים שבשמיים. זו תוכניתי וזה מה שאשיג בעידן הסופי – מי ייתן ואיש לא יתערב בחלק הזה בעבודתי! הרחבת עבודתי אל אומות הגויים היא החלק האחרון בעבודתי על פני האדמה. איש לא מסוגל לתפוס את העבודה שרעשה, ולכן בני האדם מבולבלים לגמרי. ומשום שאני עוסק בחריצות בעבודתי על פני האדמה, בני האדם מנצלים את ההזדמנות "להשתעשע". כדי לוודא שהם לא יוצאים מכלל שליטה, ראשית הטלתי עליהם את הייסורים שלי בכך ששלחתי אותם ללמוד משמעת באגם האש. זה שלב אחד בעבודתי, ואשתמש בעוצמתו של אגם האש כדי להשיג את העבודה שלי. אחרת, ביצוע העבודה יהיה בלתי אפשרי. אני אגרום לכל בני האנוש ברחבי התבל להישמע לי בפני כס מלכותי, אחלק אותם לסוגים שונים לפי המשפט שלי ואמיין אותם לפי הסוגים האלה, ולאחר מכן לפי משפחותיהם, כדי שכל האנושות תפסיק להפר את פי, ובמקום זאת, תיכנס להסדר מסודר על פי הסוגים שציינתי – מי ייתן שאף אחד לא ינוע באופן אקראי! מעל התבל ומתחתיה, אני מבצע עבודה חדשה. מעל התבל ומתחתיה, כל האנושות נדהמת ומוכה בתימהון לנוכח הופעתי הפתאומית, ואני מרחיב את אופקיה באופן חסר תקדים בהופעתי הגלויה. כך קורה היום, הלא כן?

עשיתי את הצעד הראשון והתחלתי את החלק הראשון של עבודתי בקרב כל האומות וכל העמים. לא אפריע את תוכניתי כדי להתחיל מחדש: סדר העבודה בקרב אומות הגויים הוסדר לפי הליכי עבודתי בשמיים. השלב שבו כל בני האנוש מרימים את מבטם ומביטים בכל תנועה ומעשה שלי הוא זה שבו אני מכסה את כל העולם בערפל. עיניהם של בני האדם מתעמעמות בן רגע. הם לא יכולים לראות דבר משום כיוון, כמו כבשים בשממה מדברית, וכשהסופות מתחילות ליילל, זעקתם של בני האדם נבלעת ברוח המייללת. בתוך גלי הרוח, ניתן לראות בקושי רב דמויות אנושיות, אך לא נשמע אף קול אנושי – על אף שבני האדם צועקים במלוא גרון, ההשפעה חסרת תוחלת. בשלב הזה, האנושות בוכה ומייללת בקול רם, בתקווה שיופיע לפתע מושיע מהשמיים ויוביל אותה אל מחוץ למדבר האינסופי. אולם, גם אם אמונתם רבה, המושיע נותר ללא תנועה, ותקוותו של האדם מתנפצת: הסופה מהמדבר מכבה את אש האמונה שניצתה, והאדם שוכב אפיים ארצה במקום עקר ובלתי מיושב, ולעולם לא ירים עוד לפיד בוער, אלא שהוא שוקע בתרדמת של חוסר תחושה... אני מנצל את הרגע הזה וגורם לנווה מדבר להופיע לעיני האדם. אולם על אף שלבו של האדם מתרונן, גופו חלוש מכדי להגיב, וכל גפיו שרועים לכל עבר ברפיון. אפילו שהוא רואה את הפירות היפהפיים שגדלים בנווה המדבר, אין לו הכוח לקטוף אותם, משום ש"משאביו הפנימיים" של האדם מוצו עד תום. אני לוקח את הדברים שהאדם זקוק לכם ומציע לו אותם, אך כל שהוא עושה הוא לחייך חיוך רגעי בפנים חסרי כל שמחה: כל שביב מחוזקה של האנושות נעלם ללא זכר – הוא נמוג במשב הרוח. משום כך, פניו של האדם חסרי כל הבעה, ורק קרן אחת של חיבה מאירה מעיניו האדומות בנדיבות כמו של אם שמשגיחה על ילדה. מעת לעת, שפתיו היבשות והסדוקות של האדם נעות בתנועת פעימה, כאילו הן עומדות לדבר, אך אין להן הכוח לעשות זאת. אני נותן לאדם מעט מים, אך הוא כל מה שהוא עושה הוא לנער את ראשו. מהפעולות הבלתי יציבות והבלתי צפויות האלה, אני מבין שהאדם כבר איבד כל תקווה בעצמו, ושהוא מביט בי במבט של הפצרה, כאילו הוא מתחנן לדבר מה. אולם מכיוון שאני לא מכיר את המנהגים והמוסכמות של האנושות, הבעות פניה ומעשיה של האנושות מבלבלים אותי. רק ברגע הזה, אני מגלה לפתע שימי קיומו של האדם הולכים ואוזלים, ואני מפנה אליו מבט אוהד. רק ברגע הזה, האדם חושף חיוך של עונג ומניד אליי את ראשו כאילו הוא השלים עם כל המשאלות שלו. האנושות כבר לא עצובה. על פני האדמה, בני האדם כבר לא מתלוננים עוד על הריקנות של חייהם, והם מספיקים לערוך עסקאות ב"חייהם". מאותו רגע ואילך, לא יהיו עוד אנחות על פני האדמה, וימי חייה של האנושות יתמלאו בעונג...

אפטר מכל ענייניו של האדם כראוי לפני שאמשיך בעבודתי שלי, פן האנושות תמשיך להפריע את עבודתי. ענייניו של האדם הם לא הנושא המרכזי שלי, וענייני האנושות יותר מדי חסרי חשיבות. מפני שהיכולת האנושית צרה מדי – נדמה שהאנושות לא מוכנה לרחם אפילו על נמלה, או שהנמלים הן אויבות האנושות – תמיד יש מהומה בקרב בני האדם. לשמע המהומה שבני האדם מקימים, אני עוזב שוב ולא מתייחס עוד לסיפוריהם. בעיני האנושות, אני "ועד השכונה" שמתמחה בפתרון "מריבות משפחתיות" בין "תושבים". כשבני האדם מתייצבים בפניי, הם תמיד מביאים איתם סיבות אישיות ולהיטות שתלטנית, מגוללים את "חוויותיהם הלא שגרתיות", ומוסיפים הערות משלהם לאורך הדרך. אני מביט בהתנהגותה יוצאת הדופן של האנושות: פניהם מכוסים באבק – אבק שמאבד את "עצמאותו" תחת "השקייתה" של זיעה, כאילו הוא והזיעה הופכים לתרכובת משולבת, כך שפניהם של בני האדם "מתעשרים" עוד יותר כמו חול על חוף הים שאפשר לראות עליו לפעמים עקבות אדם. שיערם דומה לזה של רוחות רפאים – הוא חסר ברק וסמור כמו קש הנעוץ בכדור. משום שדמו חם מדי, עד כדי כך שהוא התמלא בזעם הולך ומתעצם, פניו פולטים מדי פעם "קיטור" כמו של זיעה "שוצפת". כשאני בוחן את האדם מקרוב, אני רואה שפניו מכוסים ב"להבות" כמו שמש יוקדת, וזו הסיבה שעולות ממנו עננות של גז חם, ואני ממש דואג שכעסו עוד ישרוף את פניו, על אף שהוא עצמו לא שם לב למצב כלל. על פרשת הדרכים הזו, אני מפציר באדם להירגע קצת מכעסו, משום שמה הטעם בזעם כזה? מדוע להיות כך? מחמת כעסו, הקש שעל פני "כדור" ראשו כמעט נשרף כליל בלהבות השמש. בנסיבות כאלה, אפילו ה"ירח" מאדים. אני מפציר באדם לקרר את דמו – הדבר חשוב כדי להגן על בריאותו. אולם האדם לא שומע לעצתי. במקום זאת, הוא ממשיך "להפנות אליי תלונות" – מה הטעם בכך? לא ייתכן שהשפע שלי לא מספיק עבור האנושות, נכון? ולא ייתכן שהיא מסרבת לקבל את מה שאני נותן לה, נכון? בהתקף כעס פתאומי, אני הופך את השולחן, ולאור זאת, האדם לא מעז עוד לגולל עוד פרקים מלהיבים מסיפור חייו, בפחד שאשלח אותו ל"מתקן מעצר" כדי שיתקרר במשך כמה ימים. הוא מנצל את ההזדמנות שסיפק לו התקף הזעם שלי וחומק מפניי. אחרת, האדם לעולם לא יהיה מוכן להניח לדברים, אלא ימשיך לקשקש את הסיפור שלו – נמאס לי אפילו לשמוע את קולו כשהוא מספר אותו. מדוע האנושות כל כך מורכבת בלב לבה? האם ייתכן שכללתי באדם יותר מדי "חלקי חילוף"? מדוע הוא תמיד מעלה בפניי הצגות? אני הרי לא "יועץ" לפתרון "סכסוכים", הלא כן? האם ביקשתי מהאדם לבוא איתי? אני לא שופט מחוזי, הלא כן? מדוע בני האדם תמיד מדווחים לי את ענייניהם? אני מקווה שהאדם יחליט לקחת אחריות על עצמו ולא להפריע לי, משום שיש לי יותר מדי עבודה לעשות.

עוד

כנסיית האל הכול יכול - הבשורה של ממלכת השמים
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון
המשיח