עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

הברק ממזרח, כנסיית האל הכול יכול נוסדה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול, הביאה השנייה של ישוע אדוננו, המשיח של אחרית הימים. החברים בכנסייה הם אלה המקבלים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, והנכבשים וניצלים באמצעות דבריו. האל הכול יכול ייסד את הכנסייה לבדו והוא שמנהיג אותה כרועה. היא במפורש לא נוסדה על ידי אדם. המשיח הוא האמת, הדרך והחיים. צאנו של אלוהים שומעות בקולו של אלוהים. כל עוד תקראו את דברי האל הכול יכול, תבינו שאלוהים אכן הופיע.
נושאים
אלוהים  (374)
המשיח  (186)
האל  (140)
האמת  (132)
ישוע  (131)
האל הכול יכול  (78)
מזמורים  (61)
אחרית הימים  (58)
דבר אלוהים  (57)
אלוהים הוא אהבה  (53)
קטעי קריאה מדברי האלוהים  (45)
משיח  (41)
ספרים  (40)
הבשורה  (39)
יהוה  (35)
כנסיית האל הכול יכול  (34)
הישועה מידי אלוהים  (33)
ישועה  (31)
הבורא  (30)
רוח הקודש  (30)
דרך החיים  (29)
סרטונים  (29)
החיים  (28)
מזמורי דברי אלוהים  (28)
אמת  (26)
כנסייה  (26)
עוצמתו של אלוהים  (25)
שירים חדשים  (25)
הביאה השנייה של ישוע  (23)
חשיבות התפילה  (23)
אמונה  (22)
עוצמת  (22)
סרטי בשורה  (21)
קטעים מסרטי בשורה  (20)
נבואה  (18)
המנון  (13)
כתבי הקודש  (13)
אמונה באלוהים  (12)
גאולה  (12)
דקלומי דבר האלוהים  (12)
משיחיים  (12)
קול אלוהים  (12)
הישועה  (11)
חשיבות  (11)
יעד  (11)
סוף העולם  (11)
אור  (10)
ישוע המשיח  (10)
מקהלה  (10)
ציות  (10)
שמיים  (9)
Jewish Music  (8)
אהבה  (8)
מוזיקה ישראלית  (8)
סרטים על רדיפות על רקע דתי  (8)
תפילה  (8)
הריבון על הכול  (7)
ישועת  (7)
מלכות  (7)
עדות  (7)
שיר קודש  (7)
מבחר סרטונים מומלצים  (6)
מושיע  (6)
מערכון  (6)
שיפוט  (6)
ברק ממזרח  (5)
דרך החי  (5)
מלכותו  (5)
מלכותו של המשיח  (5)
מנוחה  (5)
מערכונים קצרים  (5)
ריבונות  (5)
שירים על אלוהים  (5)
תפילת  (5)
הדרך להכיר את אלוהים  (4)
הכרת אלוהים  (4)
מבורך  (4)
נבואה מכתבי הקודש  (4)
קול של אלוהים  (4)
איוב  (3)
בכנסייה  (3)
בשורה  (3)
גורל  (3)
הברק ממזרח  (3)
הכנסייה  (3)
המשיח הגיע  (3)
השילוש הקדוש  (3)
חיים  (3)
ישוע אדוננו  (3)
מים חיים  (3)
נוצרי  (3)
סרטים בנושא חיי כנסייה  (3)
סרטים חדשים 2018  (3)
ריקודי הלל  (3)
שרים של תפילות  (3)
באחרית הימים  (2)
באמונתי  (2)
דרך החיי  (2)
האלוהים  (2)
חיי נצח  (2)
חכמה  (2)
טוב  (2)
טיהור האדם  (2)
ידע  (2)
לאלוהים  (2)
להנחות את האדם  (2)
ללכת אחרי  (2)
נאורות  (2)
נבואה מ  (2)
נבואה מכ  (2)
סרט דתי  (2)
סרט קצר על הבשורה  (2)
סרטים קצרים  (2)
פולחן  (2)
קדימונים לסרטי מקהלה  (2)
שיר פולחן  (2)
שפט  (2)
Almighty God  (1)
Asylum Seekers  (1)
Hebrew Christian Movie  (1)
Hebrew Worship Music  (1)
Human Rights  (1)
Hymn  (1)
אל  (1)
אלוהי  (1)
אלוהים האל  (1)
אלוהיםכנסיית האל הכול יכול  (1)
אמונהמקהלה  (1)
אמירותיו של המשיח  (1)
באלוהים  (1)
באמת  (1)
ביאת המשיח  (1)
בן האלוהים  (1)
בני  (1)
בני של אלוהים  (1)
ברכות  (1)
דבר האלוהים  (1)
דרך ה  (1)
האור  (1)
האל הכול יכולהמשיחגאולההבורא  (1)
האל הכול יכולישועאחרית הימיםבשורה  (1)
הישועה מידי אל  (1)
הכ  (1)
המאמינים  (1)
המשי  (1)
המשיחאלוהים  (1)
הערגה  (1)
השמיים  (1)
השמש  (1)
התגלמות בבשר ודם  (1)
חופש  (1)
חסד  (1)
יום הדין  (1)
ישו  (1)
כנסיות  (1)
כנסיית  (1)
כנסיית האל הכול י  (1)
לעיון נוסף  (1)
מזמוריםיהוהמוזיקה ישראליתעשרת הדיברות  (1)
מלכו  (1)
מקהלהעשרת הדיברותברק ממזרחהאל הכול יכ  (1)
משיח בא  (1)
משיחית  (1)
מתוך הדבר מופיע בבשר  (1)
נבואה מכת  (1)
נבואה מכתבי  (1)
נינווה  (1)
סדום  (1)
סדרת הסרטונים המוסיקליים  (1)
סרטוני מחול וזמר  (1)
סרטוני שירת הלל  (1)
סרטי שיר ומחול  (1)
סרטים מלאים  (1)
עוצמתו ש  (1)
עשרת הדיברות  (1)
צדק  (1)
קטעי קריאה מדברי האלוהיםת  (1)
רצון האל  (1)
שהמשיח  (1)
שירים חדשים של המלכות  (1)
אהבת אלוהים
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


לשפוט אנשים על פי המראה זה פשוט אבסורד

03/01/2019 07:57
חסד אלוהים
אלוהים הוא אהבה, הישועה מידי אלוהים, נבואה

ייפאן, שאנגקיו, פרובינציית חנאן

בעבר נהגתי לשפוט אנשים על פי המראה שלהם, והתייחסתי בכבוד רב לאנשים רהוטים שהם בעלי קסם אישי וידע רב. האמנתי שאנשים כאלה הם הגיוניים, מבינים אחרים בצורה טובה ושהם טובים ואדיבים באופן כללי. רק לאחרונה, לאחר שהמציאות התגלתה, תיקנתי את צורת החשיבה האבסורדית הזאת.

יום אחד בשעת בין הערביים, חזרתי לבית המשפחה המארחת שלי וראיתי בחור צעיר שלבש חליפה ונעל נעלי עור; הוא דיבר ונשא את גופו בקלילות אלגנטית. הוא גם ענד זוג משקפיים יוקרתי אשר הדגיש עוד יותר את אופיו התרבותי והמלומד. המארחת שלי הכירה בינינו ואמרה לי שהאדם הצעיר הוא בנה, ושהוא עובד כרגע כפקיד בעירייה של עיר גדולה. מכיוון שאני מגיעה מחיי עוני ונשרתי מבית הספר בגיל צעיר, ממש קינאתי בו על בגדיו האלגנטיים, על קסמו המתורבת, שלא לדבר על התואר המתקדם שלו ממוסד מפורסם ועל מקום העבודה המכובד עד מאוד שלו. זו באמת היתה הפעם הראשונה שפגשתי באדם כל-כך מלומד ובעל קסם כזה. חשבתי לעצמי שמישהו כה מתורבת ובעל מעמד כה גבוה ומיומנות, בוודאי יהיה ידידותי, אנושי ורציונאלי. מתוך מחשבה זו התחלתי לנסות לדבר עם האדם הצעיר על ענייני אמונה, אבל התגובה שלו היתה ההפך הגמור ממה שציפיתי: הוא קם על רגליו בכעס, חבט את אגרופו בשולחן וצעק: "תסתלקי מכאן מיד! אם את לא מסתלקת מיד אני מתקשר למשטרה!" לאחר שאמר זאת, הוא מיד שלף את מכשיר הטלפון הנייד שלו והתחיל לחייג 110. ניסיתי במהירות לשפר את המצב ואמרתי: "ידידי, אני בטוחה שאתה לא מתכוון להתקשר למשטרה, אתה בטח צוחק." למרות זאת, הוא היה נחוש בדעתו והתעקש שאני אעזוב מיד את המקום. הייתי מופתעת לגמרי ולא ידעתי מה לעשות. הסתכלתי על השעון שלי וראיתי שהשעה כמעט עשר בלילה. אם אלך עכשיו, איפה אשן? באותו הרגע המארחת שלי אמרה, "כבר מאוחר, את יכולה לעזוב מחר." כאשר הבן של המארחת ראה שאני מתכננת לשהות שם בלילה, הוא הגביר את מאמציו וממש דחף אותי אל מחוץ לדלת בעודו צועק: "איך אני, איש סגל של הממשלה ומי שנהנה מכספי ציבור, יכול לאפשר שתהיה מיסיונרית בביתי? תסתלקי מכאן עכשיו!" במילים אלה הוא הרים בזעם את אופניי וזרק אותם לעברי, ואז דחף אותי ואת האופניים שלי החוצה. המארחת שלי באה מיד אחריי בכוונה לקחת אותי לבית של משפחה מארחת אחרת, אבל הבן שלה לא התיר לה לעשות זאת – הוא משך אותה בחזרה פנימה ונעל את הדלת. בזמן שהלכתי, שמעתי את המארחת שלי צועקת: "לאן אתה מצפה שנערה תלך לבד בלילה?" "תני לה ללכת לאן שתלך – אלוהים מגן עליה אז אין לה ממה לפחד, נכון?" הוא צרח בתגובה ושבר את לבה של המארחת.

בהיתי בריקנות בכוכבים הנוצצים בשמי הלילה, ובאורות הפנסים המסנוורים של הרכבים שנסעו במהירות לאורך הכביש המהיר. הייתי עצובה ולבי היה כבד. הרגשתי שנעשה לי עוול חמור: אם אתה לא רוצה שאגור בבית שלך, זה בסדר, אבל אין סיבה למנוע מהמארחת שלי לקחת אותי למשפחה מארחת אחרת. איך אתה יכול להיות כל-כך לא אנושי, כל-כך מרושע! אפילו לקבצן לא מתנהגים ככה! לא היה לי מושג איפה יש משפחה מארחת אחרת, ועמדתי משותקת באמצע הלילה, כשאין לי לאן ללכת. מה אני אמורה לעשות...? המחשבות רצו לי בראש ודמעות עלו בעיניי. באותו הרגע, הרושם הטוב שהיה לי לגבי קסמו של בן המארחת, לגבי הידע והמעמד שלו והיותו מתורבת – נמחק לגמרי. חשבתי על הקטע הבא מדברי האל: "איפה נמצאים היום האנשים הטובים? ללא צלם אנוש, כיצד ניתן לכנותך אדם? אנשים טובים אינם באים בחשבון. לאנשים יש רק קליפה חיצונית אנושית, אך לא מהות אנושית. זו לא הגזמה לומר שבני אדם הם בהמות בלבוש אדם" ('הבנת השונה והדומה בטבע האנושי' ב'תיעוד נאומיו של המשיח'). חשבתי על שותפות האדם שבה נאמר, "למה שנקרא לאלה שמתנגדים לאלוהים או מגנים אותו, אנשים טובים באמת? מאז שהשטן השחית את האדם, האדם הפך למומחה במסווה ובהתכסות בפילוסופיית חיים. כלפי חוץ הוא נראה כמו אדם, אבל כשמישהו מתחיל לדבר לטובת אלוהים, אופיו השטני מתגלה. לא הרבה אנשים מבינים זאת, לכן לעתים קרובות הם מולכים שולל על-ידי אמירות נדושות ונחמדוּת של אחרים. דברי האל ועבודת האל יכולים לחשוף את האדם בצורה הטובה ביותר. אלה שאין להם אמת, הם פשוט צבועים. אלה שמבינים את האמת, יבינו את הנושא הזה בבירור. אלה שלא מבינים את האמת לא מצליחים להבין זאת בבירור, וכתוצאה מכך נקודות המבט האבסורדיות שלהם מתגלות לעיני כול." ("שינוי יסודי בנקודת המבט הוא סימן להבנה אמיתית של האמת" מתוך "קורות השותפות וסידור העבודה של הכנסייה I") הרהרתי בדברים האלה, ומיד הבנתי משהו: אכן, אלוהים אמר שאין באמת אנשים טובים בעולם החילוני – זה בהחלט נכון. משום שרק אלוהים יכול לראות את אופיו האמיתי של האדם. אלוהים חושף את אופייה האמיתי של האנושיות. אני, לעומת זאת, לא האמנתי בדברי האל, לא הסתכלתי על אחרים בהתאם לדברי האל, אלא השתמשתי בדמיוני ובתפיסת העולם החילונית שלי כדי לשפוט אחרים. תמיד חשבתי שאלה שיש להם ידע, מעמד ותרבות הם בהכרח אנושיים, רציונאליים ומבינים אחרים. לא הבנתי כלל שאלה שלא מאמינים באלוהים הם שדים שמתנגדים לאלוהים. כלפי חוץ הם עשויים להיראות מתורבתים ומקסימים, אבל מבפנים הם איומים לגמרי ולא אנושיים. הגישה של פקיד הממשלה הזה כלפי הדת והמאמינים, היתה דוגמה מושלמת: לכאורה הוא היה מקסים, רהוט ומתורבת, אבל ברגע שהעליתי את נושא הדת הוא מיד השתגע. בכך שהאשים אותי, גירש אותי ואיים עליי, הוא חשף לחלוטין את אופיו השטני. לאור העובדות האלה, הבנתי שאין אנשים טובים בקרב האנשים המושחתים. אדם יכול להפוך לאדם אמיתי רק באמצעות התנסות בעבודת האל, קבלת ייסורי האל ושיפוטו – בכך הוא ישיג שינוי באופי, אנושיות נורמאלית ורציונליות, וכן ילמד איך לעבוד את אלוהים ולהישמע לו באמת. אם לאדם אין אמת, לא משנה כמה ידע, מעמד, קסם או תרבות יש לו, הוא עדיין שד בקרבו.

באמצעות ההתנסות הזאת הבנתי שלא ראיתי אנשים בתור מי שהם באמת, אלא ביססתי את השיפוט שלי על המראה שלהם. כמה אומללה ובורה הייתי. התברר שלמרות שהלכתי בעקבות האל במשך שנים רבות, עדיין לא הבנתי את האמת ועדיין החזקתי באמת. מכיוון שרק אלה שמחזיקים באמת יכולים לזהות אנשים ולראות את אופיין האמיתי של סיטואציות; אלה שלא מבינים את האמת לא יכולים לראות את האופי האמיתי של שום דבר. בעתיד, אני נשבעת להקדיש את עצמי לחיפוש אחר הבנת האמת ולהחזקה באמת, ללמוד איך לזהות אנשים וסיטואציות באמצעות דברי האל, לתקן את כל נקודות המבט האבסורדיות שלי ולשאוף להיות מישהי שתואמת לאלוהים.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון
המשיח