עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

הברק ממזרח, כנסיית האל הכול יכול נוסדה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול, הביאה השנייה של ישוע אדוננו, המשיח של אחרית הימים. החברים בכנסייה הם אלה המקבלים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, והנכבשים וניצלים באמצעות דבריו. האל הכול יכול ייסד את הכנסייה לבדו והוא שמנהיג אותה כרועה. היא במפורש לא נוסדה על ידי אדם. המשיח הוא האמת, הדרך והחיים. צאנו של אלוהים שומעות בקולו של אלוהים. כל עוד תקראו את דברי האל הכול יכול, תבינו שאלוהים אכן הופיע.
נושאים
אלוהים  (389)
המשיח  (193)
האמת  (145)
האל  (142)
ישוע  (142)
האל הכול יכול  (78)
דבר אלוהים  (66)
מזמורים  (61)
אחרית הימים  (60)
קטעים מסרטי בשורה  (58)
קטעי קריאה מדברי האלוהים  (57)
אלוהים הוא אהבה  (53)
מזמורי דברי אלוהים  (44)
משיח  (41)
הבשורה  (40)
ספרים  (40)
יהוה  (35)
כנסיית האל הכול יכול  (34)
הישועה מידי אלוהים  (33)
ישועה  (33)
הבורא  (32)
רוח הקודש  (32)
דרך החיים  (29)
סרטונים  (29)
החיים  (28)
אמת  (27)
כנסייה  (26)
עוצמתו של אלוהים  (25)
שירים חדשים  (25)
אמונה  (24)
הביאה השנייה של ישוע  (23)
חשיבות התפילה  (23)
כתבי הקודש  (22)
עוצמת  (22)
סרטי בשורה  (21)
נבואה  (18)
אמונה באלוהים  (14)
המנון  (13)
גאולה  (12)
דקלומי דבר האלוהים  (12)
הישועה  (12)
משיחיים  (12)
קול אלוהים  (12)
חשיבות  (11)
יעד  (11)
סוף העולם  (11)
אור  (10)
ישוע המשיח  (10)
מקהלה  (10)
ציות  (10)
שיפוט  (9)
שמיים  (9)
Jewish Music  (8)
אהבה  (8)
מוזיקה ישראלית  (8)
מושיע  (8)
סרטים על רדיפות על רקע דתי  (8)
תפילה  (8)
הכרת אלוהים  (7)
הריבון על הכול  (7)
ישועת  (7)
מלכות  (7)
עדות  (7)
שיר קודש  (7)
באחרית הימים  (6)
מבחר סרטונים מומלצים  (6)
מערכון  (6)
ברק ממזרח  (5)
דרך החי  (5)
מלכותו  (5)
מלכותו של המשיח  (5)
מנוחה  (5)
מערכונים קצרים  (5)
נבואה מכתבי הקודש  (5)
ריבונות  (5)
שירים על אלוהים  (5)
תפילת  (5)
הדרך להכיר את אלוהים  (4)
חיים  (4)
מבורך  (4)
עבודתו  (4)
קול של אלוהים  (4)
איוב  (3)
בכנסייה  (3)
בעולם הדתי  (3)
בשורה  (3)
גורל  (3)
הברק ממזרח  (3)
הכנסייה  (3)
המשיח הגיע  (3)
השילוש הקדוש  (3)
ישוע אדוננו  (3)
מים חיים  (3)
נוצרי  (3)
סרטים בנושא חיי כנסייה  (3)
סרטים חדשים 2018  (3)
ריקודי הלל  (3)
שרים של תפילות  (3)
באמונתי  (2)
בישוע  (2)
דרך החיי  (2)
האלוהים  (2)
הכמרים  (2)
השמיים  (2)
התגלמות בבשר ודם  (2)
חיי נצח  (2)
חכמה  (2)
טוב  (2)
טיהור האדם  (2)
ידע  (2)
לאלוהים  (2)
להנחות את האדם  (2)
ללכת אחרי  (2)
נאורות  (2)
נבואה מ  (2)
נבואה מכ  (2)
סרט דתי  (2)
סרט קצר על הבשורה  (2)
סרטים קצרים  (2)
עבודת  (2)
פולחן  (2)
קדימונים לסרטי מקהלה  (2)
שיר פולחן  (2)
שפט  (2)
Almighty God  (1)
Asylum Seekers  (1)
Hebrew Christian Movie  (1)
Hebrew Worship Music  (1)
Human Rights  (1)
Hymn  (1)
אהבתו של אלוהים  (1)
אל  (1)
אלוהי  (1)
אלוהים האל  (1)
אלוהיםכנסיית האל הכול יכול  (1)
אמונהמקהלה  (1)
אמירותיו של המשיח  (1)
אמיתיים  (1)
באלוהים  (1)
באמת  (1)
ביאת המשיח  (1)
בכתבי הקודש  (1)
בן האלוהים  (1)
בני  (1)
בני של אלוהים  (1)
ברכות  (1)
גאולת האדם  (1)
דבר האלוהים  (1)
דברי האל  (1)
דרך ה  (1)
האור  (1)
האל הכול יכולהמשיחגאולההבורא  (1)
האל הכול יכולישועאחרית הימיםבשורה  (1)
האמית  (1)
הדרך לחיי נצח  (1)
הוא הכול  (1)
הופיע בקרב בני  (1)
הישועה מידי אל  (1)
הכ  (1)
הכמרים והבכירים  (1)
המאמינים  (1)
המשי  (1)
המשיחאלוהים  (1)
המשיחיות  (1)
הערגה  (1)
הפך בשר כי  (1)
הפרושים  (1)
השמש  (1)
התגלמותו של אלוהים כבש  (1)
ולהושיע  (1)
זמן  (1)
חופש  (1)
חזר עם  (1)
חסד  (1)
יוחנן  (1)
יום הדין  (1)
ישו  (1)
כיבוש בני האדם  (1)
כנסיות  (1)
כנסיית  (1)
כנסיית האל הכול י  (1)
לעידן חדש  (1)
לעיון נוסף  (1)
לרצון האב  (1)
מבצע עבודתו  (1)
מופיעה התחזית  (1)
מזמורי דברי אלוהים.הודות לחסד האל  (1)
מזמוריםיהוהמוזיקה ישראליתעשרת הדיברות  (1)
מלכו  (1)
מלכות השמיים  (1)
מקהלהעשרת הדיברותברק ממזרחהאל הכול יכ  (1)
משיח בא  (1)
משיחית  (1)
מתוך הדבר מופיע בבשר  (1)
נבואה מכת  (1)
נבואה מכתבי  (1)
נושע  (1)
נינווה  (1)
ניצחון  (1)
סדום  (1)
סדרת הסרטונים המוסיקליים  (1)
סרטוני מחול וזמר  (1)
סרטוני שירת הלל  (1)
סרטי שיר ומחול  (1)
סרטים מלאים  (1)
עוצמתו ש  (1)
עשרת הדיברות  (1)
פאולוס  (1)
צדק  (1)
צפה עוד  (1)
קטעי קריאה מדברי האלוהיםת  (1)
רצון האל  (1)
רצונו של אלוהים  (1)
שהמשיח  (1)
שהמשפט  (1)
שובו  (1)
שובו של  (1)
שירים חדשים של המלכות  (1)
שכתבי הקודש  (1)
שמכירים  (1)
אהבת אלוהים
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


דרך החיים|האמירה הארבעים

03/01/2019 07:53
חסד אלוהים
אלוהים הוא אהבה, הישועה מידי אלוהים, מלכות

דרך החיים|האמירה הארבעים

בני האדם מתמקדים בכל מהלך שלי, כאילו אני עומד להפיל את השמיים, והם תמיד מבולבלים מפועלי, כאילו מעשיי לגמרי בלתי נתפסים עבורם. לפיכך, הם פועלים בהתאם למעשיי בכל מה שהם עושים, בפחד עז שהם יפגעו בשמיים ויושלכו אל "עולמם של בני התמותה". אני לא מנסה ללכוד את בני האדם, אלא להפוך את הליקויים שלהם למושא עבודתי. באותו רגע, הם מאושרים מאוד, והם מתחילים להסתמך עליי. כשאני נותן דברים לאדם, בני האדם אוהבים אותי כפי שהם אוהבים את חייהם, אך כשאני דורש מהם דברים, הם מתרחקים ממני. מדוע כך הדבר? האם הם לא יכולים אפילו להנהיג את "ההגינות והסבירות" של עולמו של האדם? מדוע אני שוב ושוב מציב דרישות כאלה לבני האדם? האם באמת אין לי כלום? בני האדם מתייחסים אליי כאל קבצן. כשאני דורש מהם דברים, הם מגישים לי את "השאריות" שלהם "להנאתי", ואפילו אומרים שהם דואגים לי במיוחד. אני מביט בפרצופם המכוער ובמוזרויות שלהם, ואני שוב נפרד מהאדם. בנסיבות כאלה, בני האדם ממשיכים שלא להבין, והם שוב משיבים לעצמם את הדברים שלא נתתי להם וממתינים לשובי. השקעתי זמן רב ושילמתי מחיר רב למען האדם – אך ברגע זה, מסיבה לא ידועה, מצפונם של בני האדם עודנו לא מסוגל למלא את תפקידם המקורי. כתוצאה מכך, אני מונה את הספקות העיקשות שלהם בין "דברי המסתורין", כדי שישמשו "להתייחסות" של דורות עתידיים, משום שאלה "תוצאות המחקר המדעי" שנובעות מ"עבודתם הקשה" של בני האדם. כיצד אני יכול למחוק אותם כבדרך אגב? מעשה כזה "יאכזב" את כוונותיהם הטובות של בני האדם, הלא כן? מכיוון שאחרי הכל, יש לי מצפון, אני לא נוקט מעשים ערמומיים וזוממים עם האדם – כאלה הם מעשיי, הלא כן? האין זה "ההגינות והסבירות" שהאדם מדבר עליהן? בקרב בני האדם, עבדתי ללא הרף עד היום. עם בואם של זמנים כמו היום, בני האדם עדיין לא מכירים אותי, עדיין רואים בי זר, ומשום שהובלתי אותם ל"מבוי סתום", הם אפילו מפתחים אליי רגשות שנאה. בזמן הזה, האהבה בלבם כבר נעלמה ללא זכר לפני זמן רב. אני לא מגזים, ועל אחת כמה וכמה שאני לא ממעיט בערכו של האדם. אני יכול לאהוב את האדם לעולמים, ואני יכול גם לשנוא אותו לעולמים, וזה לעולם לא ישתנה, וזה לעולם לא ישתנה, מכיוון שיש לי יכולת התמדה. עם זאת, האדם לא ניחן ביכולת ההתמדה הזו. הוא תמיד נע בין קיצון לקיצון ביחסו אליי. הוא תמיד מתייחס אליי רק בקושי כשאני פוצה פה, וכשאני נוצר את לשוני ולא אומר דבר, הוא אובד במהירה בגלי העולם הגדול. לפיכך, אני מסכם זאת בפתגם נוסף: "בני האדם נעדרים יכולת התמדה, ולכן הם לא מסוגלים להגשים את רצון לבי."

בעוד בני האדם חולמים, אני נוסע בין ארצות העולם וזורה את "ניחוח המוות" בידיי בין בני האדם. כל בני האדם מיד עוזבים מאחור את החיוניות ונכנסים לרובד הבא של החיים האנושיים. בקרב בני האנוש, אף דבר חי לא יכול להיראות עוד, גוויות פזורות בכל מקום, דברים המלאים בחיוניות נעלמים באופן מיידי ללא זכר, והריח המחניק של גוויות ממלא את הארץ. אני מיד מכסה את פניי ועוזב את האדם, מכיוון שאני מתחיל את השלב הבא בעבודה, נותן לבני האדם שהתעוררו לחיים מקום לחיות בו וגורם לכל בני האדם לחיות בארץ אידאלית. זו ארץ מבורכת – ארץ ללא צער או אנחות – שהכנתי למען האדם. המים שנובעים ממעיינות העמק טהורים, וצלולים עד כדי כך שניתן לראות את תחתית המעיינות. הם זורמים ללא הרף ולעולם לא מתייבשים. בני האדם חיים בהרמוניה עם אלוהים, ציפורים מזמרות, וברוח העדינה ובשמש החמימה, השמיים והארץ שלווים. כיום, כאן, הגוויות של כל בני האדם שרועות באי-סדר. ללא ידיעתם של בני האדם, אני משחרר את המגפה שבידיי, גופם של בני האדם נרקב ולא משאיר זכר של בשר מכף רגל ועד ראש, ואני מתרחק מאוד מהאדם. לעולם לא אשוב להתרועע עם האדם ולעולם לא אפגוש באדם שוב, מכיוון שהשלב האחרון של כלל הניהול שלי הסתיים, ולא אברא שוב את האנושות ולא אתייחס שוב לאדם. לאחר קריאת מוצא פי, כל בני האדם מאבדים תקווה, מפני שהם לא רוצים למות – אך מי לא "מת" כדי "להתעורר לחיים"? כשאני אומר לבני האדם שאין לי הקסם לגרום להם להתעורר לחיים, הם פורצים בבכי בכאב. בהחלט, על אף שאני הבורא, יש לי רק הכוח להמית בני אדם, ואין לי היכולת לגרום להם להתעורר לחיים. בכך, אני מתנצל בפני האדם. לכן אמרתי לאדם מראש ש"אני חייב לו חוב שלא ניתן לשלם" – אך הוא חשב שאני רק אומר זאת מתוך נימוס. כיום, לנוכח התגלות העובדות, אני עדיין אומר זאת. לא אבגוד בעובדות בדבריי. בתפיסותיהם, בני האדם סבורים שיש אמצעים רבים שאני נוקט בדבריי, ולכן הם תמיד נאחזים בדברים שאני נותן להם בתקווה לדבר אחר. האין אלה המניעים השגויים של האדם? בנסיבות האלה בדיוק, אני לא מעז לומר "בתעוזה" שהאדם לא אוהב אותי באמת. לא אפנה עורף למצפון ואעוות את העובדות, מכיוון שאני לא אקח את בני האדם אל הארץ האידאלית שלהם. בסופו של דבר, כשעבודתי תסתיים, אוביל אותם אל ארץ המוות. לכן מוטב שבני האדם לא יתלוננו עליי – האין הסיבה לכך היא שבני האדם "אוהבים" אותי? האין הסיבה לכך היא שרצונם בברכות חזק מדי? אלמלא בני האדם היו רוצים לחפש ברכות, איך ייתכן שהיה "ביש המזל" הזה? משום "נאמנותם" של בני האדם אליי, משום שהם צייתו לי במשך שנים רבות ועבדו קשה על אף שמעולם לא תרמו דבר, אני מגלה להם מעט ממה שמתרחש בחדרי הסודי: בהתחשב כך שכיום, עבודתי עדיין לא הגיעה לשלב מסוים, ושבני האדם עדיין לא הושלכו אל בור האש, אני מייעץ להם לעזוב בהקדם האפשרי – סביר שכל מי שיישאר יסבול פורענות ומזל רע בסוף, והם בכל זאת לא יהיו מסוגלים להימנע ממוות. אני פותח להם לרווחה את "הדלתות לאוצרות". כל מי שמוכן לעזוב צריך לצאת לדרך בהקדם האפשרי – אם הוא ימתין עד לבואם של הייסורים, יהיה זה מאוחר מדי. המילים האלה הן לא דברי לעג – אלה עובדות אמיתיות. דבריי נאמרים לאדם בתום לב, ואם לא תלכו עכשיו, מתי תעשו זאת? האם בני האדם באמת מסוגלים לבטוח בדבריי?

מעולם לא הקדשתי מחשבה רבה לגורלו של האדם. אני בסך הכל מציית לרצוני שלי, ללא הגבלות של בני האדם. איך ייתכן שאסוג משום הפחדים שלהם? לאורך כלל תוכנית הניהול שלי, מעולם לא ביצעתי הסדרים מיוחדים למען חוויותיו של האדם. אני רק פועל לפי תוכניתי המקורית. בעבר, בני האדם "העלו את עצמם כקורבן מנחה" למעני ומעולם לא הייתי נלהב או אדיש לגביהם. כיום, הם "הקריבו את עצמם" למעני, ואני עודני לא נלהב ולא אדיש לגביהם. אני לא מאבד את העשתונות משום שבני האדם מקריבים את חייהם למעני, ואני לא מתמלא באושר עצום, אלא שאני ממשיך לשלוח אותם למקום ההוצאה להורג בהתאם לתוכניתי. אני לא מתייחס כלל ליחסם במהלך הווידוא – איך ייתכן שלבו של האדם יחמם את לבי הקר והקפוא? האם אני אחד מבעלי החיים הרגשניים ששייכים לאנושות? פעמים רבות הזכרתי לבני האדם שאין לי רגשות, אך הם פשוט מחייכים וסבורים שאני אומר זאת רק מתוך נימוס. אמרתי ש"אני לא מכיר את תורות החיים של עולמו של האדם", אך בני האדם מעולם לא חשבו כך, והם אמרו שהאמצעים שאני נוקט בדבריי רבים כל כך. משום המגבלות של תפיסותיו של האדם, אני לא יודע איזו נימה ואילו אמצעים לנקוט בדבריי אל בני האדם. על כן, אין לי ברירה אלא לדבר בבוטות בנימה של הסבר. איזו עוד ברירה יש לי? האמצעים שבני האדם נוקטים בדבריהם הם רבים כל כך. הם אומרים, "אני לא מסתמך על רגשות אלא מנהיג צדיקות." זו מעין סיסמה שהם זועקים מזה שנים רבות, אך הם לא מסוגלים לנהוג בהתאם לדבריהם – דבריהם ריקים מתוכן. לכן, אני אומר שבני האדם נעדרים את היכולת לכך ש"דבריהם והישגיהם יתקיימו בעת ובעונה אחת". בלבם, בני האדם סבורים שהתנהגות כזו היא התחקות אחריי, אך אין לי עניין בחיקוי – נמאס לי ממנו. מדוע בני האדם תמיד מתנגדים ליד שמאכילה אותם? האם לא נתתי לאדם מספיק דברים? מדוע בני האדם תמיד עובדים את השטן בסתר מאחורי גבי? נדמה שהם עובדים למעני ושהמשכורת החודשית שאני מספק להם לא מספיקה לכיסוי הוצאות המחייה שלהם, ושמשום כך, הם מחפשים משרה נוספת מחוץ לשעות העבודה כדי להכפיל את הכנסתם – זאת משום שהוצאותיהם של בני האדם רבות מדי, ושנדמה שהם לא יודעים איך לשרוד. אילו זה באמת היה המצב, הייתי דורש מהם לעזוב את ה"מפעל" שלי. הסברתי לאדם מזמן שעבודה למעני לא כוללת יחס מיוחד: ללא יוצא מן הכלל, אני מתייחס אל בני האדם בהוגנות ובסבירות, ומאמץ שיטה של "עבודה קשה פירושה רווח רב יותר, פחות עבודה פירושה רווח מועט יותר, והיעדר עבודה פירושו היעדר רווח". כשאני מדבר, אני לא מסנן את דבריי. אם מישהו סבור ש"חוקי המפעל" שלי מחמירים מדי, עליו לצאת מיד. אשלם לו את "הוצאות הנסיעה" שלו. אני "רחמן" בטיפולי בבני אדם כאלה – אני לא כופה עליהם להישאר. מבין בני האדם האלה, הרבים מספור, האם לא הצלחתי למצוא "עובד" כלבבי? אסור לבני האדם להמעיט בערכי! אם בני האדם עדיין ימרו את פי וירצו לחפש "הנאה" במקום אחר, לא אכפה עליהם – אקבל זאת בברכה. אין לי ברירה אחרת! הסיבה לכך היא שיש לי יותר מדי "כללים ותקנות", הלא כן?

עוד

כנסיית האל הכול יכול - ארון הקודש באחרית הימים
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון
המשיח